Obornicka Triada - Dycha z Górką !!!
To był piękny dzień w Gmina Oborniki Śląskie. Wspaniała pogoda przyciągnęła wielu zawodników chcących zmierzyć się z wymagającą trasą. Zawodnicy startujący na dystansie 5km mieli do pokonania jedną pętlę natomiast na 10km dwie. A było co robić, 100m przewyższenia na jednym okrążeniu, liczne podbiegi z zbiegi, tylko las, las. Cóż więcej trzeba do szczęścia? Chyba nic więcej bo uśmiech z twarzy zawodników nie schodził długo po zakończeniu zawodów.

Dystans 5km ukończyło 48 zawodników, wśród kobiet najszybsza była KIEDROWICZ MONIKA (KRASNALE), który uzyskał 00:27:23.31. Wśród mężczyzn najszybszy był REC DAMIAN (KOSTYCZTEAM) z wynikiem 00:21:27.26.

Odbyły się również zawody NW na dystansie 5km, najszybszą kobietą okazała się LIPIECKA MAŁGORZATA, który uzyskał 00:39:20.14. Wśród mężczyzn triumfował WOJEWÓDKA RAFAŁ z wynikiem 00:37:01.81.

Zawody ukończyło 48 zawodników

Najwięcej zawodników ukończyło dystans 10km - 141 osób. Najszybciej 2 okrążenia pokonał KALECIŃSKI JAROSŁAW (Oborygeni) , w czasie 00:41:19.83, wśród kobiet KEMPA MAGDALENA z wynikiem 00:53:33.65.

Ponownie najszybsza drużyna, chyba nie jest to zaskoczenie: OBORYGENII. Drugie miejsce:OŚ RACING TEAM, zacięta walka toczyła się o 3 miejsce, gdzie po zaciętej walce wskoczyli na podium: WOŁÓW BIEGA

Odbyły się również zawody dla dzieci i młodzieży na dystansie 150 i 600m, udział wzięło 20 młodych zawodników.

Gratulacje dla wszystkich zawodników. Więcej wyników na naszej stronie.

Na kolejne biegi z cyklu "Obornicka Triada" zapraszamy już w sierpniu - Bieg Oborygena, a w listopadzie na Półmaraton Kocich Gór - KOCUR.