24h Sztafeta Charytatywna - Dla Gracjana

24h Sztafeta Charytatywna - Dla Gracjana

Informacje o zawodach i cel imprezy

Nasze niecodzienne wydarzenie, odbędzie się 8-9 sierpnia na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach. Charytatywna 24-godzinna sztafeta dla Gracjanka to impreza skierowana do wszystkich aktywnych osób. Przez całą dobę nie tylko biegacze będą mogli pobiec, przejść dowolny dystans z myślą o pomocy dla chłopca i wziąć udział w innych wydarzeniach . Jako organizatorzy wydarzenia będziemy przygotowani przez całą dobę od godz. 16 w sobotę 8 sierpnia do godz. 18 w niedzielę 9 sierpnia.

Gracjanek urodził się 1 marca 2015r w 28 tyg ciąży z wagą 1260g. Pierwsze 5,5 miesiąca spędził w szpitalu walcząc o kolejny dzień swojego życia. Gracjanek choruje na mózgowe porażenie dziecięce ze wzmożonym napięciem mięśniowym lewej strony. Przeszedł krwawienie dokomorowe IV stopnia co spowodowało wodogłowie. Ma założoną zastawkę komorowo-otrzewnową która była już dwa razy wymieniana z powodu infekcji. Zmaga się również z dysplazją oskrzelowo-płucną, ma opóźniony rozwój psychoruchowy, asymetrię ciała, oczopląs. Jest rehabilitowany 3x w tygodniu NDT Bobath, raz w tygodniu ma zajęcia z terapeutą SI, psychologiem, pedagogiem, logopedą. Uczęszcza również na zajęcia z hipoterapii i dogoterapii. Jest również rehabilitowany 4 razy dziennie metodą Vojty. Gracjan jest pod opieką wielu specjalistów m.in. neurologa, neurochirurga, audiologa, okulisty, ortopedy, rehabilitantów, fizjoterapeuty, psychologa, pedagoga i logopedy. Ogromną szansą na rozwój jest stała , kompleksowa rehabilitacja

Opłata startowa za udział w imprezie wynosi minimum 30 zł

Opłatę startową należy uiścić wrzucając pieniądze do puszek

W ramach wpisowego każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy medal i numer startowy.

Trasa

1. W imprezie może wziąć udział każdy kto będzie chciał przebiec/przejsć Nordic Walking dystans minimum 400 m (jedno okrążenie stadionu). Maksymalny dystans (wielokrotność okrążeń) jest nieograniczony (zależny od predyspozycji uczestnika).

Termin i miejsce

Dnia 08.08.2020r. o godz. 16:00 przez 24 godziny, Polkowice, gmina Polkowice. Stadion Lekoatletyczny w Polkowicach

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem tutaj

Zapisy

Zapisz się na zawody tutaj

Lista osób zapisanych na zawodyTUTAJ

Wyniki

24h Sztafeta Charytatywna - Dla Gracjana
Nazwa kategorii Wyniki
BIEG SZTAFETOWY Pokaż wyniki

Galeria

Zdjęcia z biegu znajdziesz tutaj