Numery startowe

Opis

Organizujesz imprezę sportową i szukasz numerów startowych? Skorzystaj z naszego doświadczenia i wydrukuj profesjonalne numery startowe. Doradzimy jaki materiał wybrać i jak przygotować. Możemy przygotować projekt za ciebie. Gwarantujemy profesjonalny druk w ekspresowym czasie. Do druku numerów startowych wykorzystujemy trzy rodzaje materiałów, każdy odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie oraz odporny na rozerwanie.

Materiały

Do druku numerów startowych wykorzystujemy trzy rodzaje materiałów, każdy odporny na warunki atmosferyczne, ścieranie oraz odporny na rozerwanie.

Papier niezniszczalny
Składa się z trzech warstw: papier – folia – papier. Dodatkowo warstwy papieru pokryte są materiałem wodoodpornym, tak żeby wzmocnić jego wytrzymałość na wilgoć. Papier niezniszczalny gwarantuje najwyższą jakość nadruku oraz jest bardzo trudno rozrywany i lekki, a przy tym najtańszy.
Papier syntetyczny
Najlżejszy, najbardziej plastyczny i co więcej oddychający (przepuszczający powietrze). Do tego jest bardzo trudno rozrywany. Jego użycie do druku numeru startowego gwarantuje najwyższy komfort dla sportowców.
Folia
Najtrwalszy materiał, ale także najsztywniejszym. Praktycznie nie do rozerwania oraz gwarantującym najwyższą jakość nadruku. Stosowana jest tam, gdzie trwałość i sztywność numery startowego są najważniejsze.

Skontaktuj się z nami - doradzimy który rodzaj materiału będzie najlepszy.

Rozmiary numerów startowych

Standardowo oferujemy numery startowe w rozmiarach: A5, 220x150mm, A4, 200x240 mm (maksymalny rozmiar zgodny z normą IAAF. Nie masz projektu numeru startowego? Nie martw się, wykonamy go dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu

Przykładowe cenny

Przykładowe ceny numerów startowych-Format A5, cenna może się różnić od wielkości nakładu

Papier niezniszczalny
1.50 PLN/szt
Papier Agfa SYNAPIS
2.00 PLN/szt
Papier syntetyczny/ coś jak fizelina
2.00 PLN/szt
Tworzywo - Numery MTB
3.00 PLN/szt

Projekt gratis !!!